EN BUYUK HEPSI FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN BUYUK HEPSI FAN

»-(¯`v´¯)-»`·.¸¸.·´´¯`··._.·H£P$İ FANLARI BURAYA!!!`·.¸¸.·´´¯`··._.·»-(¯`v´¯)-»

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu sitye bisaha.......

YazarMesaj
yasemink
Misafir

bu sitye bisaha....... Empty
MesajKonu: bu sitye bisaha.......   bu sitye bisaha....... Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 4:18 pm

ben bu siteye bida girmiycem ewt ben yasemin kardeşi deilim ama özel mesaajla rahatsız etmenize gerek yk
£r£n-ji_Angel
Erenji_Admin
Erenji_Admin
£r£n-ji_Angel

MesajKonu: Geri: bu sitye bisaha.......   bu sitye bisaha....... Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 8:01 pm

ii girme bende seni modluktan veya adminlikten artık hangisiysen alırım ve üyeliğini iptal ederim hatta ediyorum
https://doktorlar.123.st
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu sitye bisaha.......   bu sitye bisaha....... Icon_minitimeC.tesi Ekim 27, 2007 8:28 am

girmiosan girme! ne demiş HEPSİ "yalancının mumu sönmeli!!!!"
ayrıca özel msjla rahatsız ettiğimiz fln yok.sadece yakınlık derecesini belirt dedik.

---------------------------------------------------------------------------

ÜYELERE DUYURU!!!!
BU BAŞLIĞI SİLMİYORUM Kİ İBRET OLSUN.!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu sitye bisaha.......   bu sitye bisaha....... Icon_minitimePerş. Kas. 08, 2007 9:11 pm

ya belki biraz ağır olcak ama bazı insanlar kendilerini bişey sanıolar saçma sapan yalanlar uyduruolar bide girmicem diolar aman biz sanki sana çok meraklıydık dimi ama!!!
£r£n-ji_Angel
Erenji_Admin
Erenji_Admin
£r£n-ji_Angel

MesajKonu: Geri: bu sitye bisaha.......   bu sitye bisaha....... Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 10:37 pm

eet bu konuyu forum kurallarına taşıdım girenler görsün yani yeni üye olanlar mutlaka buraya girsin eğer yalan söyleyip kandıracaksanız hiç üye olmayın eninde sonunda belli olur yalan ortaya çıkar... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
https://doktorlar.123.st

bu sitye bisaha.......
1 sayfadaki 1 sayfası